Trening funkcjonalny z fizjoterapeutą

 

Trening funkcjonalny z fizjoterapeutą – 120 zł – umów wizytę

Trening funkcjonalny z fizjoterapeutą pozwoli nie tylko na możliwie szybki powrót do normalnego życia po nabytych urazach i operacji, ale również na wykonywanie najbardziej efektywnych ćwiczeń fizycznych. Fizjoterapeuta w ciągu 60 minut treningu czuwa nad prawidłową metodyką treningu. Jest on adresowany do wszystkich tych, którzy chcą w zrównoważony sposób zwiększyć wydolność i sprawność fizyczną ciała.

 

Trening składa się z:

  • etapu przygotowania (rozgrzewki),
  • zestawu ćwiczeń – indywidualnie przygotowanego przez fizjoterapeutę planu ćwiczeń dostosowanego do potrzeb oraz możliwości klienta,
  • stretchingu, czyli rozciąganiu mięśni.

Dzięki treningowi personalnemu z fizjoterapeutą każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.

Przed rozpoczęciem treningu, fizjoterapeuta przeprowadza wywiad i badanie funkcjonalne klienta. Następnie opracowuje zestaw ćwiczeń, które odpowiadają na jego potrzeby.

Ćwiczenia mogą być wykonywane zarówno w domu, w plenerze lub na siłowni.

 

Czym różni się trening z fizjoterapeutą od trenera?
Trening funkcjonalny z fizjoterapeutą to zaawansowany plan treningowy projektowany przez magistra fizjoterapii dla osób, które chcą bezpieczny i zrównoważony zwiększyć kondycję i funkcjonalność ciała.
Fizjoterapeuta zwraca uwagę nie tylko na aspekt rozwoju mięśni, ale również kwestie zdrowotne. Dzięki specjalistycznej wiedzy z zakresu fizjoterapii , podczas treningu funkcjonalnego fizjoterapeuta wypracowuje z osobą ćwiczącą prawidłowe wzorce ruchu.

 

Korzyści treningu funkcjonalnego z fizjoterapeutą:

  • podniesienie jakości życia- zmniejszenie bólów,
  • poprawa równowagi i stabilizacji,
  • wzmocnienie mięśni głębokich i powierzchownych,
  • poprawa postawy ciała,
  • lepsza wytrzymałość siłowa,
  • mniejsze ryzyko kontuzji.

 


Bezpłatny dojazd trenera na trening funkcjonalny z fizjoterapeutą w Warszawie, Konstancinie Jeziornej, Piasecznie, Józefosławiu, Lesznowoli, Pruszkowie, Ożarowie Mazowieckim, Łomiankach, Legionowie, Markach, Ząbkach, Wołominie, Otwocku i Józefowie oraz całej aglomeracji Warszawa
Trening funkcjonalny z fizjoterapeutą w Warszawa Śródmieście, Warszawa Mokotów, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Praga, Warszawa Wawer, Warszawa Wilanów, Warszawa Targówek, Warszawa Białołęka

umów wizytę